Топ продаж

Коробка під воблери двостороння від Tsurinoya Bait 20*15*5см
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: D28
+380 (99) 374-57-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двостороння коробка для воблерів. Ідеально підходить для великих минноу до 140 розміру з урахуванням лопатки.
Розміри коробки: 20см * 15см * 5см.
З кожного боку по 5 великих осередків і по 1 маленькій.
Якісний пластик без неприємних запахів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tsurinoya |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.3 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 5 см |
| Основні | |
| Тип | Коробка під воблери |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
