
Коробка під приманки та гачки двостороння від Tsurinoya RX20
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 251820-17
+380 (99) 374-57-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри коробки: 17.0*8.5*0.6см
Якісний пластик без неприємних запахів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tsurinoya |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість осередків | 10 |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.3 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 0.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

