
Ящик рибальський з підставками для спінінгів BearKing
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 250200
+380 (99) 374-57-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик рибальський з підставками для спінінгів BearKing
Розмір габаритний: 315х230х225мм
Колір: блакитний
Вага: 1.3кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bearking |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 1.3 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31.5 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 22.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ящик |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


