Коробка двостороння міні від BearKing
Розмір габаритний: 96,3х136,5х40мм
Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bearking |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Вага | 0.125 г |
| Стан | Новий |
| Довжина | 9.63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 13.65 см |
| Висота | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



