Коробка двостороння від BearKing
Розмір габаритний: 200х130х40мм
Колір: червоний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bearking |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Вага | 0.25 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴





