
Коробка Tsurinoya Multifunction Lure Box D11 175*110*30мм
100 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 374-57-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри коробки: 175*110*30мм
Якісний пластик без неприємних запахів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tsurinoya |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17.5 см |
| Ширина | 11 см |
| Висота | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
