
Коробка Tsurinoya Multifunction Lure Box D003 96*64*30мм
80 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 374-57-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри коробки: 96*64*30мм
З кожного боку по 5 осередків
Якісний пластик без неприємних запахів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tsurinoya |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 9.6 см |
| Ширина | 6.4 см |
| Висота | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴
