
Коробка під воблери двостороння на 12 відсіків від BearKing 10.4*14*3.2 см колір Yellow
140 ₴
- Готово до відправки
- Код: 807
+380 (99) 374-57-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двостороння коробка для воблерів на 12 відсіків. Ідеально підходить для великих міноу до 80 мм розміру з урахуванням лопатки.
Розміри коробки: 10.4*14*3.2см.
З кожного боку по 6 великих комірок і по 1 маленькій.
Якісний пластик без неприємних запахів.
Розміри коробки: 10.4*14*3.2см.
З кожного боку по 6 великих комірок і по 1 маленькій.
Якісний пластик без неприємних запахів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.25 г |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 10.4 мм |
| Виробник | Bearking |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 3.2 см |
| Кількість комірок | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴







