
Коробка під воблери двостороння на 10 відсіків від BearKing 20.5*17*4.7 см колір green
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 804
+380 (99) 374-57-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двостороння коробка для воблерів на 10 відсіків. Ідеально підходить для великих міноу до 130 розміру з урахуванням лопатки.
Розміри коробки: 20.5см * 17см * 4.7см.
З кожного боку по 5 великих комірок і по 1 маленькій. З досвіду — у маленькі поміщається по 2 воблери Tiny Magallon або Orbit 80.
Якісний пластик без неприємних запахів.
Розміри коробки: 20.5см * 17см * 4.7см.
З кожного боку по 5 великих комірок і по 1 маленькій. З досвіду — у маленькі поміщається по 2 воблери Tiny Magallon або Orbit 80.
Якісний пластик без неприємних запахів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Вага | 0.25 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 4.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | BearKing |
| Кількість відділень | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴





