Топ продаж

Tsurinoya Тубус для спінінгів 1,3 м. Камуфляж
1 350 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 374-57-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tsurinoya Тубус для спінінгів 1,3 м. Камуфляж
Виробник
Tsurinoya
Негабарит
Тубус
Діаметр
11 див.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tsurinoya |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Вага | 1700 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | XL |
| Підлога | Унісекс |
| Сезон | Весна/осінь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 11 см |
| Діаметр | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тубус |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴

